כמעט כל זוג ובעיקר כל כלה, בישראל כמו בכל מדינה מודרנית בעולם, רוצים לעשות חתונה שתשאיר את אורחיה וצופיה עם תחושה של "וואו" שלא יורד מהלב והשפתיים במשך כמה ימים טובים. רוצים שהחתונות שלכם יהיה באמת וואו? בואו לשמוע איך אנחנו עושים חתונות קטנות ומיוחדות.

הרעיון מאחורי "חלום הנסיכה" של כל כלה ממוצעת, שהחתונה תהיה הכי הכי. להיות מרכז הערב של ערב מדהים אחד, שישאיר את האורחים לא רק עם עיניים דבוקות אלייך ופה פעור לרווחה, אלא גם עם תחושה של "וואו" בלב ובראש שלא עוזבת למשך כמה ימים נכבדים.

תחושה של וואו זה משהו שממש לא קל להשיג, בעיקר לא בעידן המודרני שבו כל דבר יוצא לשוק עם וואו או לא יוצא בכלל, ובטח שלא עם חתונות קטנות ומיוחדות. כל אורח ממוצע פוטנציאלי בחתונה, גם אם הוא מהבודדים שממש מחכים בקוצר רוח להיות שם, לא עומד להתרשם מעוד נגן חצוצרה, להקה, די ג'י, תפאורה, זמר מפורסם או טוויסט כזה או אחר ל"עלילה" הרגילה של שוק החתונות הישראלי.

אז למה מראש אנחנו עוסקים בהפקת חתונות קטנות ומיוחדות? בדיוק בגלל ש"וואו" זה התחום שלנו.

רוצים חתונה אחרת?

אנו מומחים בהפקת אירועים בלוקיישנים קסומים בטבע בדיוק כמו שדמיינתם

חתונה על הים - מרפסת בטבע

חתונות קטנות ומיוחדות – פשוט וואו

בשביל הפקת חתונות קטנות ומיוחדות צריך לשחות בתחום במקצועיות וגריפת הצלחות שנים רבות, ולמדנו עד היום איך להפוך את האירוע שלכם לאותה הצלחה שאתם קיוויתם לקבל בסתר ליבכם עוד לפני שהתחלתם להתמודד עם המציאות. זה לא חלום על וואו, זה האירוע שלכם.

הסוד העיקרי שלנו בכל התחום של הפקת חתונות קטנות ומיוחדות – מחתונות נושא ("משחקי הכס" כבר עבר, אבל הסטייל לא) ועד טקסי איחוד וטקסים חופשיים ייחודים אחרים בנוסח משתנה לפי בחירה – הוא לא לספר לכם את כל הסודות כבר בדף הראשון. מלבד גיוון באווירה, בתפאורה ובתלבושות יש עוד הרבה דרכים להפוך את האירוע שלכם להצלחה של ממש, אבל אתם צריכים לדון איתנו עליהם ב-4 עיניים בכדי שנוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר בלי לאבד את הסקרנות שלכם עד לרגע האחרון.

מספיק לומר שברגע שאורחים יגיעו לחתונה שלכם ויגידו "וואו", לפני שהם מבקשים מכם את מספר הטלפון של ההפקה, אתם תדעו שבחרתם נכון. עד אז, תנו לנו להוביל אתכם עם שנים של ניסיון בדרך להגשמת ומימוש החלום שלכם, ותנו לנו להראות לכם למה לפני הכל חתונות קטנות ומיוחדות זה אנחנו.

נראה לכם שהצלחתם להעלות על הדעת רעיון שיפתיע אפילו אותנו? יש משהו שאף אחד אחר לא הצליח להציע לכם? לא רק שאנחנו מוכנים לאתגר, אלא שאם תצליחו להפתיע אותנו במשהו שעוד לא הפקנו, אפילו המחיר שלכם ייראה בהתאם. כאלה אנחנו, מפיקי חתונות קטנות ומיוחדות שמשלבות בין סקרנות להתלהבות מרגע הראשון עד לאחרון. ונראה בסוף מישהו לא אומר "וואו".

השכרת אוהלים לאירועים

חתונות בטבע - תמונות אירועים

בזמן שאתם מגבשים את חלום החתונה שלכם – יש כאלה שכבר הגשימו את שלהם
רוצים לראות יותר? לחצו על התמונות לאירוע המלא

חולמים על חתונה בחוף הים מול שקיעה?

אנו מומחים בהפקת חתונות בלוקיישנים קסומים בטבע בדיוק כמו שדמיינתם
נשמח להגשים לכם את החלום, בואו נדבר 050-4749570