על חוף הים, בלב המדבר, ביקב פורח או על ערמות חציר: חתונה בטבע היא ללא ספק הטרנד שכובש את לב הישראלים, שמורידים את הסנדלים ובוחרים להחליף טבעות בחיק הטבע.
אז איך יצאה החתונה הישראלית לתור ברחבי הארץ ולמה חתונה בטבע תמיד מרגשת? המשיכו לקרוא

כולנו חולמים על היום הגדול, בו נחליף טבעות ונשבע אמונים לבן או בת הזוג שלנו להמשך הדרך. אנו מלווים עשרות זוגות בדרך לחופה, כאשר את ההכנות הקדחתניות, האולמות הדחוסים וההפקות היקרות מחליף הקסם של הטבע, הווייב הפשוט של אוושת הגלים, הירוק הטבעי והאוויר הפתוח שהופך כל אירוע לחגיגה שאין שני לה.

במהלך שנות פעילותנו גילינו את הלוקיישנים הקסומים ביותר מצפון לדרום ושמחנו ללוות את הזוגות הנרגשים לחתונה בראש אחר: בלב בוסתן ירוק, על חוף הים, באזור המדבריות, בתוך קיבוצים, באזורים הפתוחים של המושב ואפילו בחצר הבית שלכם או של ההורים ובעצם בכל מקום שבו תחפצו להרים מתחם ולהציע לאורחים להשתחרר ולהצטרף לחגיגה בחופשיות.

עם השנים למדנו שהפקה של חתונה בטבע היא פרויקט למקצוענים.
אנו נדרשים להתמודד עם דרישות השטח ולהתאים את מתחמי האירוח לתוואי הטבעי של המקום.
אנו עובדים עם הספקים הטובים ביותר – שלא רק מבטיחים אלא מגשימים בכל אירוע קונספט ייחודי בהתאמה אישית לטעם ולבחירות החוגגים.

גם מלאכת העיצוב נמצאת אצלנו בראש סדר העדיפויות: אנו שואבים את ההשראה מהמקום, מתחברים לאנרגיות של בני הזוג ותופרים ביחד חליפת כלולות ייחודית: אוהלים, מתחמי חוף פתוחים, חגיגות יקב מדונדשות, מסיבות בלב היער ועוד – כל מה שתחלמו יהפוך אצלנו להפקה מרהיבה שעושה חשק לחגוג.

רוצים חתונה אחרת?

אנו מומחים בהפקת אירועים בלוקיישנים קסומים בטבע בדיוק כמו שדמיינתם

חתונה בטבע - מרפסת בטבע

חתונה בטבע - משדכים בין הזוגות לטבע

אנו מומחים בהקמה של מתחמים לקבלת אורחים ואירוח בטבע, ומחזיקים באוסף מרשים של ריהוט אלטרנטיבי.
בכל הפקה ניתן לשלב גם דוכני קונספט בהתאם לנושא של האירוע: החל מבר מפנק ועשיר, בר אקטיבי, המשך בדוכן גלידה של פעם ועוד כיד הדמיון שלכם.

כל זאת, בהפקה מסודרת ומתוקתקת, שלוקחת את כל המרכיבים בחשבון.
התפקיד שלנו הוא לשדך בין הזוגות לטבע.
בתחילת הדרך התמקדנו בהפקות אינטימיות לחברים ומהר מאוד גילינו שיש רצון אדיר לצאת מהמבנים הסגורים ולחגוג בחיק הטבע, כמו שרק הישראלים יודעים.
עם השנים אספנו את הלוקיישנים הקסומים ביותר בישראל. אנו מומחים בניהול ההפקה מאלף ועד תו, כולל הסדרת אישורים, קישור ספקים, התאמת תנאי השטח, סאונד, משקאות וכמובן עיצוב של המתחם בהתאם לדרישות הטקס.

אצלנו הכל מתקבל בברכה: אין חלום שאי אפשר להגשים ואין שום רצון ללכת לפי הנורמות המקובלות.
מאירוע לאירוע אנו לומדים את סודות הטבע שמארח אותנו ברגעים המרגשים ביותר בחיים.

הפקת חתונה בטבע - מרפסת בטבע

חולמים על חתונה בטבע?

אנו מומחים בהפקת חתונות בלוקיישנים קסומים בטבע בדיוק כמו שדמיינתם
נשמח להגשים לכם את החלום, בואו נדבר 050-4749570