לנשום עמוק > להביט סביב > לשחרר עניבות > להתרענן מהשגרה > להתחבר לטבע

מרפסת בטבע מזמינה אתכם לחגוג בקצב של הטבע ולהתמכר לנופים המשגעים של ארצנו, ההופכים למרכז הבמה באירוע.
אנו מחברים אתכם לטבע ומאפשרים לכל אחד למצוא את הפינה שלו, בתוך אירוע שמתחיל בנקודת ציון מוגדרת אך אין לדעת מתי יסתיים

לרקוד עד הבוקר > טעמים חדשים > להתרגש ביחד > לשכוח מהלו"ז > להודות לטבע

יש לכם חלום?

בואו נגשים אותו.
אנו מומחים בהפקת אירועים בלוקיישנים קסומים בטבע בדיוק כמו שדמיינתם

מרפסת בטבע משדכת אתכם עם הטבע ומציעה לשלב ברגעים החשובים של החיים את ההשראה האינסופית של המקומות הקסומים בארץ. מאחורי החברה עומדים עמית קורן ויוני יוספזון, חברים ושותפים, שהקימו את החברה בשנת 2014, במטרה לשדך בין החוגגים למקומות קסומים ברחבי הארץ.

תחילתו של הרומן באירועים שהקימו לחברים וזכו לתשואות החברים. עד מהרה החלו לקבל הזמנות מכל רחבי הארץ וגילו כי יותר ויותר ישראלים מבקשים לצאת מהאולמות הדחוסים, לנטוש את מתחמי הגן המסותתים ולנצל את האירועים החשובים בחיים כדי ליצור אירוע אלטרנטיבי בווייב המתקשר עם מזג האוויר, הנוף הפראי והאווירה המשוחררת שניתן להשיג רק במרחבי הטבע.

בשנים האחרונות ליוותה מרפסת בטבע עשרות זוגות בדרך לחופה על חוף הים, חגגו ביחד בשטחים הירוקים של המושבים, בלב הבוסתנים או בחצר של ההורים, ערכו משתאות פרדסים עמוסי פרי, הפיקו מסיבות יער והתמקמו בחוות עם נוף משגע לירוק או למדבר הצהוב והצח.

מרפסת בטבע חתומה גם על שורה של אירועים אלטרנטיביים ביניהן אירועי חברה  שהפכו את היום הלא קונבנציונאלי לחגיגה, ערמות חציר שהפכו מתחמים לאירועי חברה מושקעים בסגנון של פעם, ניצלנו את השטחים הפתוחים להרמת חגיגות בסגנון טוסקני מושקע וחגגנו בזולה ביקבים באירועים השקה מושקעים שהפתיעו גם את המפיקים המשופשפים ביותר.

מרפסת בטבע חרטה על דגלה את האווירה המשוחררת לצד עמידה בלוגיסטיקה מורכבת של הפקת אירועים בטבע.

אנו מוכנים לעריכת כל אירוע ברחבי הארץ, מצפון לדרום ומזרח למערב, כולל התמודדות עם מערך האישורים הבירוקרטיים הנדרש, עמידה בדרישות לוגיסטיות שנדרשות בהפקה בחיק הטבע, חיבור עם ספקים נכונים שיעמדו בציפיות וידאגו שהשירות יהיה טרי וייחודי, אספקת מגוון הצללות המתאימות לכל תנאי השטח והופכות למיני ארכיטקטורה של האירוע באמצעות שימוש באוהלים מסורתיים ומודרניים לצד תכנון מתחמים סמי-פתוחים בהתאמה לנוף בשטח, וכמובן עיצוב הנראות של האירוע: החל מבחירת פלטת הצבעים, הריהוט והדוכנים המרכזיים, המשך בעיצוב השולחנות ומתחמי האירוע המרכזיים והמשך בשיבוץ אקססוריז מעולם התוכן הנבחר, קישוטים ושילוב של אטרקציות יוצאות דופן הגונבות את ההצגה.

הפקת אירועים בטבע

חתונה בים