אוויר המדבר החמים, צלילי הרוח הנושבת בין העמקים וההרים, והנוף הצהבהב ועוצר הנשימה – אלו הולכים להיות התפאורה המדהימה ביום המיוחד ביותר שלכם, וזה עוד לפני שהתחלנו לעצב בשבילכם את הטבע לקראת היום החלומי שלכם. מחפשים לוקיישן ייחודי שייתן לכם אירוע באמת מיוחד, באווירה שקטה, טבעית ומרוחקת מהפרעות? חתונה במדבר היא האירוע בשבילכם.

יום החתונה שלכם, בלי קשר למה שאתם עומדים לעשות בו, עומד להיות יום מאד מיוחד בחייכם. השאיפה שלנו, וכנראה גם שלכם, היא ליצור יום מיוחד במינו שלא תרצו או תוכלו לשכוח לשארית חייכם, ויוכל אפילו להגדיר ולהגדיל את האהבה, היופי והאיכות של הקשר ביניכם.

יום מיוחד במינו לא יכול להיווצר באמת באווירה רגילה שאינה מיוחדת במינה, וכדי ליצור אווירה מיוחדת במינה בצורה אמיתית אתם זקוקים קודם כל למאפיינים שוברי שגרה. רבים אחרים בוחרים להיות כמו כולם ואפילו לא חוששים לשפוך לשם כך תקציבי עתק שמתאימים להפקת מסיבות המוניות, אבל אתם (ואנחנו בשבילכם) תדעו לייחד את עצמכם בצורה אחרת, שלא רק סבירה יותר מבחינה כלכלית אלא תהפוך את היום שלכם למיוחד הרבה יותר.

כבר החלטתם שאתם רוצים אווירה מיוחדת? מצוין, בדיוק בשביל זה יש לנו מיקום מיוחד ואירוע מיוחד להציע לכם – חתונה במדבר.

השכרת הצללות - מרפסת בטבע

חתונה במדבר – איך, כמה ולמה?

חתונה במדבר נשמעת לכם כמו רעיון מסובך? זה רק הסטיגמה הכללית שעולה לאנשים בעולם המודרני למשמע המילה מדבר. למעשה, כאן בישראל המדבר ממש ממש לא רחוק אפילו ממרכז העסקים והבילוי הקרוב לביתכם, ותוך מקסימום של כמה שעות "מסע" אנחנו ואתם יכולים להגיע ביחד לארץ זהובה של חול שתרגיש לכם כאילו נלקחה ממציאות אחרת. ארץ המדבר, ובלב ליבה האירוע הקסום שחלמתם עליו.

כמובן שאחד הדברים החשובים ביותר בעת תכנון חתונה במדבר הוא להכיר היטב את הלוקיישנים השונים הקיימים באזור, גם מבחינת יופי ואיכות ההפקה האפשרית וגם מבחינת נגישות בטוחה במינימום סיכון. מדבר הוא אמנם לא סביבה מסוכנת מדי, אבל כדי שהאורחים שלכם ייהנו מאירוע יוצא דופן ולא סתם יצליחו לשרוד את הערב, אנחנו נביא אתכם בדיוק למחוז חפצכם הנסתר בין כל החול והסלעים.
מלבד בחירת לוקיישן נכון שהנה הבחירה הקריטית ביותר שלכם בעת תכנון חתונה במדבר, אתם צריכים להתחשב בעובדה שלא מדובר כאן בעוד אולם אירועים רגיל ומשמים שכל ספק או בעל מקצוע (נגן, זמר וכו') יכול להגיע אליו בלי בעיה. כשאתם מתכננים אירוע מדברי שאמור להביא את האווירה היוקרתית והמהנה של אולמות המשתה אל האוויר הפתוח מתחת לכיפת השמיים, אתם זקוקים גם למומחי התכנון וצוות הביצוע שיודעים לעשות את זה על הצד הטוב ביותר.

למשל, הקמת אוהלים או פתרונות הצללה אחרים, שעומדים וקמים בצורה פשוטה יחסית על קרקע מוצקה ולא חולית, הם משהו שהייתם מאד רוצים אבל לא תצליחו להשיג אם תעבדו עם מפיקים שאינם מומחים בתחום. במרבית המקרים אין יכולת להתאים את ההצללה או מאפיינים אחרים של האירוע כללי דווקא ליישום בשטח מדברי, ובשפה פשוטה יותר לא כל מפיק יוכל להתאים לכם חתונה במדבר כמו שהייתם חולמים לקבל?

ואנחנו? אנחנו כאן כדי לשמוע בדיוק מה אתם חולמים, ולהגשים לכם את זה בעזרת קצת קסם מדברי, אוויר נעים ואווירה של חתונה שעוד לא הכרתם. חתונה במדבר זה אולי קונספט של פעם, אבל תנו לנו הזדמנות להראות לכם מה אנחנו יודעים לעשות איתו עכשיו.

רוצים אירוע בלוקיישן מיוחד?

אנו מומחים בהפקת אירועים בלוקיישנים קסומים בטבע בדיוק כמו שדמיינתם