חתונה במושב, חקלאי או אחר, היא רעיון יצירתי מאד שיעניק לבוחרים בו חוויה מיוחדת במינה שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. מושב חקלאי הוא סט נפלא לצילומי חתונה מסורתיים ובאותה מידה לפריסה של רחבת ריקודים משוגעת, ועם קצת רצון אנחנו נעזור לכם להפוך אותו לזירת ההגשמה עבור כל חלום שתרצו. מדשאות פתוחות וירוקות במיקום פסטורלי נשמע טוב? אוויר הרים צלול וחופש בתוך פנינת נוף מהמהמת ביופייה? חתונה במושב היא רעיון שכדאי לכם להכיר.

חתונה לא שגרתית, באווירה מיוחדת שתחזיר את כל האורחים הביתה עם טעם של עוד שיהיה מורגש אפילו עוד יותר אצל חתני השמחה, היא שאיפה של כל זוג שעומד להיכנס תחת החופה ורוצה לעשות את זה קצת אחרת מכולם.

גם אתם רוצים חתונה לא שגרתית? מזל טוב! הגעתם למקום הנכון ולרעיון המדויק שייתן לכם את האירוע הכי מיוחד שיכולתם לבקש לעצמכם. חתונה ייחודית ומיוחדת שלא תשאיר טעם כמו של כולם, אלא טעם משלכם שכולם יזכרו.

אחת הדרכים לעשות את החתונה שלכם באמת אחרת, עבורכם ועבור כל האורחים הנוכחים והמתפעלים שיהיו שם לצדכם, היא להתחתן בטבע. חתונה בטבע היא רעיון שמיד שובר את השגרה, אבל ברגע שאמרתם טבע יש גם הרגשה של ללכת לאיבוד. איפה מתחתנים בטבע? יש לנו תשובה אפשרית אחת מצוינת בשבילכם: חתונה במושב, ותגידו לנו תודה אחר כך.

חתונה קטנה בטבע

חתונה במושב – ציורית, רגועה ופתוחה להצעות

חתונה במושב היא אחת האפשרויות הפסטורליות ביותר שעומדות לרשותכם בתור זוג שרוצה לצאת לעולם עם חוויה ייחודית משלו, מכיוון שמדובר באחד ה"סטים" היותר ציוריים שאפשר לדמיין, עוד משלב צילומי החתונה והאווירה ועד לחתונה עצמה. חתונה כזו מתבצעת כולה בצורה שתואמת את האווירה וההרגשה של פעם בשילוב עם המודרניות, היעילות והגיוון של היום, ונותנת לכם מיקס מושלם של חדש וישן עם ניחוח ישראלי אמיתי.

האווירה השוררת בתוך חתונה במושב היא אווירה של אירוע רגוע, משפחתי, שליו ונעים, שלא מרגיש כמו חתונה רגילה אלא כמו חוויה משותפת וקהילתית של חברים ומשפחה קרובה. אם אתם מוכנים לצאת ממסגרת הנשף וללכת במקום זה על סביבה אחרת וחופשיה יותר, תמצאו את עצמכם באירוע הרשמי הכי לא רשמי שהייתם בו.

חתונה במושב היא שילוב בין אירוע כפרי של פעם למודרניזציה של היום, שנכנסת בכל הפרטים החל מהקישוטים והתפאורה שאנו מספקים בנוסף על המקום ועד לבר האקטיבי והעמוס כל טוב, האוכל והעניין שאנו יודעים להכניס לכל סוג של אירוע שתבחרו, בכל מושב ברחבי הארץ שתבחרו לחגוג בו. מהרגע הראשון אתם תרגישו את השילוב המיוחד בין חדש לישן, ותראו שארץ ישראל של פעם יכולה להיות אטרקציה מצוינת גם היום.

מעבר לציוריות, האווירה, התפאורה המדהימה והמרחבים הפתוחים שמציעה לכם חתונה במושב, כאשתם חושבים על סוג כזה של חתונה תזכרו שהיא מקיימת את אחד המאפיינים החשובים ביותר שצריכים להיות באירוע שאמור להיערך בחיק הטבע – אפשרות לשינויים, הצעות, שדרוגים, הרחבות ורעיונות מכל הסוגים. חתונה במושב היא אירוע אפשר לקחת להרבה מאד כיוונים – מאירוע מרגיע בסטייל של פעם עד לגבול מסיבת הטבע המקפיצה ודמוית הפסטיבל – וכל צורך או רצון שיכול לעלות לכם בהקשר הזה יוכל להיות מטופל במאה אחוז השקעה, גמישות וגיוון.

חוששים מהלוגיסטיקה? דואגים שמשהו ייצא לא בדיוק כמו בחלום שלכם? אנחנו כאן בדיוק בשביל להבטיח שהכל יקרה כמו קסם, והחתונה שלכם תהיה יותר טובה ממה שדמיינתם.

חתונה מיוחדת בטבע
הפקת אירועים לחברות
הפקת טיולים לחברות
חתונה כפרית בטבע
חתונת שטח מיוחדת
אירועים מיוחדים

רוצים אירוע בלוקיישן מיוחד?

אנו מומחים בהפקת אירועים בלוקיישנים קסומים בטבע בדיוק כמו שדמיינתם

חתונות בטבע - תמונות אירועים

בזמן שאתם מגבשים את חלום החתונה שלכם – יש כאלה שכבר הגשימו את שלהם
רוצים לראות יותר? לחצו על התמונות לאירוע המלא