ימי גיבוש לעובדי חברה הם מתכון מנצח לגיבוש ויצירת צוות מסור ומחויך. אם אתם רוצים לקחת את הצוות שלכם ולספק לו עשייה מהנה וחווייתית במסגרת לא שגרתית, יש לנו רעיון בשבילכם: אירוע חברה בים. בין אם מעדיפים "על האש" עם בירה ורגע או פעילויות ספורטיביות ותחרויות שמעלות הילוך, אירוע חברה בים הוא רעיון שכדאי לכם לשקול בחיוב.

דמיינו את עצמכם יורדים מהגלשן תופסים איזה שייק וממשיכים למסאז, או למסיבת פול מון מטורפת שגורמת לכם להרגיש כמו בתאילנד. כבר יצא לכם לעבור אירוע חברה מפוצץ באיכות גבוהה, כזה שגורם לך לא לרצות ללכת הביתה ורק לקוות שבשנה הבאה יעשו שניים כאלה? ימים כאלה גורמים לעובדים לדעת דבר אחד חשוב מאין כמוהו – היחס של המעביד אליהם מחוץ למסגרת המקצועית הוא לא פחות מאשר מצוין, ובכל שנה השמיים הם הגבול.

המשוואה היא פשוטה: השקעה במסגרת של אירוע חברה, ולא משנה באיזה פעילות או עיסוק עבור העובדים מדובר, היא השקעה כלכלית חכמה מאד בעסק שלך ובעיקר בצוות שלך. מדובר בדרך מצוינת להשקיע בעובדים במסגרת עקיפה ששווה ומוערכת הרבה יותר מתלושים או מתנות שגרתיות שכולם מקבלים.

בדיוק כמו כל תהליך מורכב במקום העבודה שלכם, גם את יום החברה אפשר לערוך במספר דרכים שונות שלכל אחת מהן תהיה יעילות משלה – למשל פעילות ספורטיבית שיותר ממריצה ומגבשת לעומת פעילות רוגע ופנאי שהנה מהנה ו"שוברת דיסטנס" יותר עבור העובדים. בחירת הדרך הנכונה היא משהו שכל מנהל היה רוצה לעשות בפוטנציאל, אבל עוד לפני שבוחרים את סוג הפעילות יש כבר דבר אחד שכדאי לדעת: אירוע חברה בים, בראש קצת אחר, הוא דרך מצוינת לשבור את השגרה כבר בתחילת הרעיון.

איך להפיק חתונה בטבע?

רוצים יום גיבוש וכיף שלא ישכח?

אנו מומחים בהפקת ימי גיבוש בעלי קונספט ייחודי בלוקיישנים קסומים בטבע בדיוק כמו שדמיינתם

אירוע חברה בים – פעילויות מכל הסוגים, באווירה אחרת

אירוע חברה בים הוא מתכון מצוין להצלחה במסגרת יום הפעילות שאתם רוצים לערוך לעובדים, קודם כל בשל העובדה שהוא מאפשר לכם לתמרן ולבחור בין סוגי פעילויות ו"נושאים" שונים ליום עצמו כמעט ללא הגבלות שקיימות בלוקיישנים אחרים, ובמקביל גם מקנה לכם אווירה מיוחדת שאי אפשר להשיג תחת שום קורת גג, ולא משנה של איזה בית עסק או מקום בילוי.

האווירה הזו היא הדבר הראשון שהעובדים שלכם עומדים להרגיש כשהם ישמעו על קיומו של אירוע חברה בים – דבר שהולך וצובר תאוצה בנוף של חברות היי-טק והתעשייה היוקרתית – וזה עוד לפני שאתם מתאימים את הפעילות הנבחרת להעדפות של הצוות המקצועי שלכם, שהוא בסופו של דבר זה שצריך לחגוג יותר מכולם ביום הזה.

השירות המקצועי הראשון שאנו מציעים לכם לקראת אירוע חברה בים הוא ייעוץ וליווי אישי, מולכם כבכירים וכן מול נציגי צוות העובדים שלכם אם הם מעורבים בתהליך, כדי להתאים את מגוון הפעילויות שאנו מנוסים בעריכתן על חוף הים – מפעילות אתגרית משלל סוגים ועד אירועי "על האש" מרגיעים בהילוך נמוך – למה שהצוות שלכם רוצה לחוות ביום המיוחד שלו.
לא יודעים בעצמכם מה הצוות רוצה? מעדיפים לשים את עצמכם בידיים שלנו ולתת לניסיון המקצועי שלנו להדריך אתכם מאפס למאה בדרך לאירוע חברה מושלם? תנו לנו לספר לכם אודות האירועים המגוונים הרבים שהפקנו עד היום, וביחד נוכל למצוא גם לחברה שלכם את המתכון המושלם לקיים אירוע חברה בים שאף עובד לא יוכל לשכוח.

יום הולדת מיוחד

ימי גיבוש וכיף לעובדים וחברות

אנו מומחים בהפקת ימי גיבוש וכיף בלתי נשכחים לקבוצות בכל סדר גודל
ובלוקיישנים קסומים בטבע בדיוק כמו שדמיינתם
נשמח להגשים לכם את החלום, בואו נדבר 050-4749570