אירועים בטבע הפכו בשנים האחרונות לאחד מהטרנדים הכי מיוחדים ומבוקשים בענף האירוח והאירועים. אירוע שטח, או אירוע טבע הוא בעצם כל אירוע – חתונה, או אירוע חברה, המתקיים בחוץ – תחת כיפת השמים ודורש הקמה של תשתיות שונות – כמעט מאפס.

"מרפסת בטבע" מקיימים אירועים כאלה באופן שוטף, מחזיקים במחסני ציוד מותאמים לכל צורך, שיכול לעלות כשמארגנים אירוע כזה. נשמח גם להפיק לכם את האירוע, אבל אם אתם מסתדרים לבד – אתם מוזמנים להשכיר מאיתנו את הציוד המתאים.

השכרת ציוד מיוחד לאירועים מיוחדים

אירוע שמתקיים בטבע, מטבעו דורש מהמתכננים, לדאוג לכל פרט קטן – החל מרחבת חניה מסודרת ושירותים וכלה בכלי אוכל, תפאורה, עיצוב ופינות ישיבה.

גם גנרטור, מערכת תאורה, הצללות לאירועים ואפילו אוהל גדול, אולי מאווררים בעונות החמות, או פטריות חימום כשקר בחוץ – שיספקו לאורחים את כל התנאים הדרושים שיאפשרו להם לחגוג וליהנות – אפילו כשהאירוע מתקיים בשטח הפתוח.

למעשה, אירוע בטבע הוא כמו מסעדת פופ אפ – הוא דורש מהמארגנים להתייחס לשטח כאל בד קנבס ריק, שעליו יציבו את הציוד הרלוונטי, יאפיינו אותו באמצעות עיצוב ותפאורה וימלאו אותו בחיים ושמחה בעזרת מוסיקה מתאימה ושרותי הסעדה.

להשכיר ציוד לאירוע מאנשי מקצוע מנוסים

גם אם אתם רק צריכים השכרת אוהלים לאירועים בטבע, כדאי להתייעץ עם אנשי המקצוע של מרפסת בטבע,  שמבינים בתחום ויוכלו לומר לכם מה תצטרכו בשטח האירוע, כדי להתכונן לכל הפתעה שלא תגיע – החל מתנאי מזג אויר קשים, שיאלצו אתכם לדאוג למאווררים, או לפטריות חימום, או אפילו לקירות בד שיספקו סביבה מוגנת מפני רוחות, מתקפת חרקים, או בעלי חיים שעלולים להגיע לבקר, הצללה שתהיה מתואמת עם כיווני השמש בשעות השונות   – וכל אלה צריכים להיות מאושרים על ידי אנשי מקצוע, שיכולים להקים את המבנים הארעיים ולהפעיל את הגנרטורים בצורה בטיחותית ומאושרת, שתאפשר לכם ולאורחים שלכם לחגוג, מבלי לדאוג שמא משהו עלול לקרוס על אחד האורחים ולהרוס את החגיגה.

השכרת ציוד לאירוע מחברת "מרפסת בטבע", תאפשר לכם ליהנות מתחושת ביטחון ומידיעה שאתם עובדים עם אנשי מקצוע מנוסים, רציניים ומוסמכים.