אנחנו מזמינים אתכם לחוויה של עונג והנאה, בפרדס, או בכרם, למרגלות ההר או על החוף, במיקום עוצר נשימה לבחירתכם, שבו תתקיים החתונה הקטנה שלכם בטבע.

"מרפסת בטבע", הפקת חתונה בטבע, מכירים את כל לוקיישנים הקסומים ביותר מצפון לדרום ושמחים ללוות את הזוגות הנרגשים לחתונה מושקעת ומוקפדת עם הניסיון והשרות המקצועי שלנו.

לחתונה קטנה בטבע קיימים יתרונות רבים

זוגות שמתכננים חתונת שטח קטנה או גדולה , הם בדרך כלל אלה שאוהבים להיות בחיק המשפחה והחברים הקרובים, אלה שעבורם חתונה היא אירוע אינטימי ומרגש, שאוהבים לשלוט בקלות על כל הפרטים, להגיע באופן אישי לכל האורחים – ולבלות איתם בערב הכי חשוב בחייהם.

כשמחברים אירוע אינטימי וקטן עם לוקיישן בטבע, התוצאה מדויקת –

  • בחירת המיקום הופכת להיות משימה קלה יותר, כי חתונה בטבע יכולה להיות כל מה שתרצו, בכל מיקום שתבחרו, וחתונה קטנה בטבע, תיתן לכם את הסביבה האינטימית והקסומה שאתם מחפשים.
  • את החופה תוכלו לערוך בלב פרדס, או בחצר האחורית של סבתא, אולי על חוף הים – אבל כל האורחים יוכלו לראות אתכם מקרוב ולצפות ברגע המיוחד הזה.
  • ממסיבת ריקודים סוערת, דרך קייטרינג איכותי – בחתונה קטנה, כל אחד מהאורחים ימצא את הפינה הנעימה והנוחה לו, גם אם ממש בא לו לשבת בצד וליהנות מכוס יין לאור הירח.
  • דמיינו שאתם יכולים להתחתן במקום שבו שיחקתם כילדים, ליד העץ הענק, בחצר של השכנים, או בחווה שבה ביקרתם פעם באיזה טיול והבטחתם לעצמכם לחזור אליה, אולי בחוף שבו עשיתם את הטיול הרומנטי הראשון שלכם כזוג.

כל הרגעים האלה מתרכזים לכדי אירוע אחד מרגש ומשמעותי, שייתן ביטוי לחיבור הזוגי שלכם ויצור ערב, שכל החוגגים בו מרגישים כמו משפחה, מרגישים שהם חלק ממשהו מיוחד ונהנים מכל רגע.

הצוות שייקח את החתונה שלכם לרמה הבאה

אנחנו ב"מרפסת בטבע" מומחים בהפקת אירועים בטבע אוהבים להשאיר טעם של עוד ולספק הפתעות לאורך הדרך – בנוסף על גיוון באווירה,  יש עוד הרבה דרכים להפוך את האירוע שלכם למשהו מיוחד, אבל נשאיר אתכם סקרנים ונזמין אתכם להיפגש איתנו, כדי שנוכל לגלות לכם את כל הסודות.