כשמדברים על חתונה מיוחדת, זו יכולה להיות חתונה עם קונספט, או עיצוב יוצא דופן וכמובן שזו  יכולה להיות חתונה בלוקיישן האהוב עליכם – בטבע. זהו סוג החתונה שנופים מגוונים לו: נוף ים ונוף הרים, נוף מדבר ונוף גבעות כורכר. הטבע יכול להפוך לגן אירועים פופ-אפ במיוחד בשבילכם.

אנחנו ב"מרפסת בטבע" זכינו להפיק חתונות מיוחדות בטבע בכל לוקיישן שאפשר לדמיין. ליווינו זוגות מאושרים  ונשמח ללוות גם אתכם ולהבטיח שהחתונה שלכם תהיה כל מה שאתם חולמים.

אינסוף אפשרויות לחתונה מיוחדת בטבע

מישור החוף של ישראל הוא רצועה ארוכה ויפה של נופי ים מגוונים – מצוקים תמירים באזור מכמורת, חופי הצפון עוצרי הנשימה, חוף הקשתות, וחופי השפלה היפים. חתונה על החוף מצטיירת – ובצדק – כאירוע רומנטי וקסום.

החופה יכולה להיערך על החוף, או ממש על המים, האורחים יכולים להגיע בלבוש נוח ואפילו עם בגד ים וכל היתר – קייטרינג, מוסיקה, עיצוב – אפשר לבחור לפי טעמכם האישי – ממש כמו בכל גן אירועים.

אם אתם חובבים דווקא את היבשה ואוהבים נופים ירוקים, צל, נחלים וציוצי ציפורים – אולי דווקא חתונה בחורשה, או ביער היא התשובה בשבילכם. חתונה כזו יכולה להיערך קרוב לשעות החשכה ולאפשר למפיקים ליצור אוירה מסתורית ודרמטית בעזרת תאורה נכונה, או דווקא בשעות האור, כך שהחוגגים יכולים ליהנות מיופיו הטבעי של המקום.

אוהבי המרחבים האינסופיים והשקט של המדבר, יכולים להעביר את החתונה דווקא ללב הנגב או הערבה ולבחור אתר מדברי אהוב – אליו יגיעו כל הספקים ונותני השרות כדי להפוך אותו לגן האירועים בטבע הפרטי שלכם ליום אחד. נופי המדבר מציתים את הדמיון ומספקים פרטיות בתוך מרחבים פתוחים וגדולים והם יכולים להיות בד קנבוס מושלם לעיצוב המועדף עליכם.

ארגון איכותי לחתונה בטבע

חתונה בטבע היא בחירה מדהימה, שצריכה להיות מלווה בארגון חכם ומקצועי של כל האלמנטים בשטח. "מרפסת בטבע" מפיקים חתונות כאלה כבר שנים, באתרים מכל הסוגים וישמחו לטפל עבורכם בכל הפרטים הגדולים והקטנים כדי שהחתונה שלכם תהיה בדיוק כמו שאתם רוצים ושתוכלו ליהנות ולחגוג בה – כי אנחנו נהיה שם כדי לדאוג להכל.