אנחנו שמחים כל פעם מחדש, כשפונים אלינו בעלים ומנהלים של חברות, כדי לארגן טיולים וימי כיף לצוות העובדים. הנהלה שמבינה את ערך העובדים, יודעת שעובדים מאושרים ומוערכים – נותנים תפוקה יותר טובה, מפגינים לויאליות ואפילו נותנים שרות טוב יותר ללקוחות.

בהתאמה – גם אנחנו נותנים שרות מעולה, המלווה בכל הניסיון של מרפסת בטבע בהפקת אירועים לחברות , טיולי גיבוש לעובדים וטיולי חברות לצוותים גדולים כקטנים, כדי שהעובדים שלכם יהיו מרוצים.

הפקת טיולים לחברות מכל הסוגים לחברות

הארץ הקטנה שלנו מספקת אינסוף אפשרויות לטיולים במגוון נושאים ומיקומים, עם סל חוויות גדול, שכל אחד יכול למצוא בו את החבילה המתאימה לו.

רוצים טיול מאתגר בשטח, שיפעיל קצת את העובדים ויגבש אותם?

או טיול מפנק בסביבה עירונית, סיור טעימות בשוק וביקור באתרים ארכיאולוגיים?

רוצים סדנת בישול בשטח? או ארוחת גורמה משגעת שתחכה לכם בסוף המסלול?

טיול ליום אחד? או טיול עם לינה במלון – או בשטח?

טיול לחברה יכול להיות טיול העשרה, בתחום התוכן שאתם רוצים לחזק אצל העובדים – מבלי להפסיד את ההנאה והבילוי המשותף – בתנאי שהוא מתוכנן היטב.

בכל מקרה, טיול כזה מחזק את הקשר בין המשתתפים ויוצר ימי גיבוש לחברות , מייצר חברויות ומאפשר לכולם להכיר אחד את השני בסיטואציה קצת יותר משוחררת מאשר בשגרה היומיומית בסביבת העבודה. טיול כזה מאפשר טעינת מצברים לכולם, ובסופו, כולם חוזרים לשגרה קצת יותר שמחים ורגועים, לאחר שצברו חוויות וזיכרונות משותפים, משתפים פעולה יותר בקלות ובשמחה. הטיולים מודרכים על ידי המדריכים הטובים בתחום, שיודעים ומכוונים לתת לכם חוויה שונה וערך מוסף.

טיול חברה עם אנשים שחיים את השטח

נציג שלנו, שמלווה אתכם  בשטח, מוודא שהכל מתנהל כמתוכנן, שכולם מרוצים ונהנים ומוודא שלא יהיו תקלות  ועיכובים. אנחנו עושים הכל כדי שתחוו את המקומות הכי יפים והכי מרגשים בתקופת השנה המתאימה.

אנחנו ב"מרפסת בטבע", מנוסים בהפקות אירועים בטבע  ושטח מכל הסוגים ושואפים להיות הטובים ביותר, להשאיר אתכם תמיד עם טעם של עוד, להבין את הצרכים שלכם ולהגשים לכם את החלומות.

טיולי גיבוש לעובדים

אירוע חברה בטבע הם דרך מדהימה ליצור חיבור ורוח צוות, לשבור קצת את הדיסטנס בין עובדים ומנהלים, להכיר קצת יותר טוב, לתת לעובדים חוויה מרגשת ותחושה שהם מוערכים וחשובים. אבל אולי יותר מכל אלה, טיולי גיבוש לעובדים הם חוויה מקורית וייחודית, מהסוג שרובנו לא זוכים להתנסות בה והיא כל כך מהנה ואיכותית. "מרפסת בטבע" מומחים לתכנון והפקה של טיולי חברה וימי גיבוש. לכל סוג של קבוצה אנו מתאימים את היעד ואת אופי הטיול.

טיולי גיבוש לעובדים לשיפור האווירה ושחרור לחצים

טיול גיבוש לעובדים הוא דרך מצוינת לשחרר לחץ, לשנות אוירה ולראות באור אחר את האנשים שאנחנו פוגשים יום יום בעבודה. טיול כזה מאפשר לנו לחוות מצבים שונים מהשגרה ולעשות זאת יחד עם האנשים שאיתם אנחנו מבלים לפעמים הכי הרבה שעות ביממה. כשטיול כזה מסתיים – הקשרים מתחזקים, הזיכרונות המשותפים הופכים את הזמן המשותף בעבודה למהנה יותר ואנו זוכים להכיר את הקולגות שלנו, את המנהלים שלנו או את העובדים הכפופים לנו – מזווית ראיה מרעננת, אולי חיובית יותר.

טיול אופניים תחרותי, טיול מים בנחלי הצפון, מסלול מאתגר במדבר, טיולי אוכל, סיורים היסטוריים ביעדים מרתקים, סיור לילי עם עששיות – ארץ ישראל מציעה את כל אלה ועוד אפשרויות רבות שישמשו כתפאורה ורקע לחוויה משותפת, מצחיקה, מהנה ובלתי נשכחת – לעובדים שלכם.

גם סיורים עירוניים יכולים לספק טיול חוויתי משגע, ממנו אפשר לצאת לטעימות בשוק, או סדנאות בישול.

טיול מלא בהפתעות

אנחנו במרפסת בטבע, אוהבים להפתיע ולחדש, לצאת מהקופסה ולהפיק אירוע חברה בים או בשטח שלא תשכחו ושלא תמצאו בשום מקום אחר. גם בטיול שטח, אנחנו יכולים לארגן לכם ארוחת גורמה מטריפה, שתחכה בסוף המסלול ותיתן לטיול המפרך את הגראנד פינאלה שכולם ידברו עליו עוד זמן רב אחרי שהטיול יגמר.

המטרה שלנו היא שהטיול שלכם יהיה בלתי נשכח, שבסופו יהיה לכם כיף ביחד – גם כשתחזרו לעבודה, שיעודד חברויות ושיתופי פעולה גם זמן רב אחרי שניפרד.

"מרפסת בטבע" – מומחים להפקות שטח מכל הסוגים ובכל הגדלים. צרו קשר ונתחיל לתכנן את הטיול שלכם.