אירוע מרשים, אירוע מפנק, אירוע אתגרי בשטח – אירועים איכותיים לחברות תמיד משאירים רושם חזק ובלתי נשכח.

הפקת אירועים לחברות מבית "מרפסת בטבע" – הם אירועים שכל אחד רוצה לקבל אליהם הזמנה ושכל המשתתפים מדברים עליהם עוד זמן רב לאחר שהסתיימו.

מחפשים הפקה של אירועים לחברות שתשאיר רושם?

כבר עשיתם כמה אירועי חברה מפנקים וכל חג אתם עושים הרמת כוסית עם כיבוד מפנק ועשיר, אתם יודעים לפנק והעובדים שלכם יודעים שאתם משקיענים, אבל אתם רוצים להיות קצת יותר יצירתיים ולחדש, אולי לעשות אירוע חברה טיפה מאתגר, או מגבש, או פשוט משהו אחר. תוציאו קצת את העובדים מהמשרד, קחו אותם ללוקיישן מהמם בטבע ותנו לנו לארגן לכם את כל השאר.

אז מה זה אירוע חברה בטבע?

קודם כל המיקום – צאו מהמסכים, תיפרדו מהמשרד, בואו לבלות על החוף, או בפארק לאומי, ביער, או על צלע הר באזור ירושלים. אנחנו נביא לשם את הציוד ואת הספקים הכי מקצועיים של אירועים בטבע ונרים לכם אירוע, שלא יפסיקו לדבר עליו.

אירוע חברה בטבע יכולים לשלב פעילות תחרותית אתגרית, או לספק מקום מושלם, מקורה ומאוורר – לטיפולי מסאג' מפנקים לעובדים. אפשר להקים בר משקאות ולהזמין ארוחת גורמה לכל הצוות.

אולי תעדיפו להפעיל את כולם בסדנת גיבוש, אולי תרצו אירוע קונספט, אולי בכלל פעילויות מים?

גם העיצוב יהיה מותאם למסרים שתרצו להעביר. עם או בלי לוגו חברה, עם או בלי פרחים, בלונים, שולחנות ישיבה רשמיים, או פינות זולה נמוכות וצבעוניות.

אירוע חברה – הרבה יותר ממה שחשבתם

בכל בחירה שתעשו, ההחלטה החשובה ביותר שלכם צריכה להיות צוות הפקה מקצועי ומנוסה שייקח את האירוע לרמה הגבוהה ביותר, יוודא שכל הפרטים  מטופלים במקצועיות, שהכל מתקיים לפי התוכנית ושכולם נהנים.  התוצאה: ימי גיבוש לחברות בעלי מימד לא צפוי, שונה, מיוחד, אותו אלמנט המייצר חשיבה מקורית, אחרת ומתקדמת דרכה יועבר המסר אל אנשי החברה. הצוות של מרפסת בטבע ייצור יחד אתכם אירוע מדהים, בכל לוקיישן שתבחרו ויארגן את המקום כך שלא תאמינו שעד אתמול לא היה כאן כלום…