חתונה שמפיקים בטבע, יכולה לקבל כל אופי שתבחרו. היא יכולה להיות אירוע נוצץ ומתוקתק, צבעוני וסוער, או שקט וכפרי. לרוב, זוגות המבקשים לערוך חתונה בטבע, יחברו את האירוע לאופי כפרי המשתלב בקלות עם כל לוקיישן בטבע.

"מרפסת בטבע" היא חברת הפקות עם מומחיות ספציפית לתחום הפקת החתונות הכפריות בטבע, שיכולה להפוך כמעט כל שטח טבעי לאירוע כפרי קסום וציורי – כמו באגדות.

 

חתונה כפרית בטבע באווירה מהחלומות

לפעמים כל מה שצריך כדי ליצור אווירה ייחודית ושונה ממה שכולם מכירים היום בעולם החתונות זה לוקיישן מיוחד. יותר ויותר זוגות מרגישים שחתונה צריכה להיות אירוע שמחזיר את הלב הביתה, שמשקף את המשפחתיות ואת האופי של המשפחה שהם רוצים ליצור ופעמים רבות חתונת שטח , מאפשרת בדיוק את הדברים האלה. השיקולים החשובים להפקה של חתונה כפרית בטבע הם:

  • עונתיות – כנראה הזמן המתאים ביותר הוא הסתיו או האביב.
  • עלויות – הפקה של חתונה בטבע היא מורכבת יותר ולכם לפעמים יקרה מחתונה במקום מוגדר וסגור.
  • ארגון והפקה – אין ספק שמפיקים מנוסים יבצעו את המשימה ביעילות ובקלות רבה מכל אחד אחר וכנראה שגם יחסכו לכם בכאב הראש ובעלויות.
  • מפיקים שמומחיותם היא אירועים בטבע, יספקו לכם גם את הציוד המתאים – אוהל והצללה, גנרטור, שירותים ועוד.

 

כמעט כל לוקיישן בטבע יכול להתאים לחתונה כפרית ואתם צריכים לבחור את המיקום הגאוגרפי שיהיה לכם נוח, אבל גם את המיקום שישקף את האווירה והאנרגיה שאתם רוצים. על מצוק עם נוף לעמק, בתוך חורשה או יער, בחווה חקלאית, או במטע זיתים, בכרם, או ביקב, יער קק"ל, או בלב המדבר, או בוילה כפרית יפהפייה עם חצר ענקית עם נוף משגע. אופי כפרי לחתונה נוצר גם על ידי שימוש בתפאורה המתאימה – למשל ערימות חציר, או סגנון הקייטרינג הרלוונטי – למשל פיקניק בטבע.

 

גם חתונה כפרית יכולה להיות אירוע מתוקתק

מרפסת בטבע, מנוסים בהפקת חתונה בטבע מכל הסוגים וישמחו להפוך גם את החתונה הכפרית שלכם לאירוע מאורגן היטב, שכל האורחים נהנים בו ושאתם תוכלו לחגוג בכיף – בידיעה שאנחנו דואגים להכל.