השכרת אוהלים לאירועים היא תורה שלמה בפני עצמה. החל מבחירת עיצובו של האוהל – צבעו, גובהו, צורתו וגודלו, המשך למיקום שלו – על צלע הר, על חוף הים, או בלב כרם ענבים, מספר האנשים שהאוהל אמור להכיל, גופי תאורה שייתלו בתוכו וכלה בפתרונות מיזוג מתאימים לשטח כמו מאווררים, או פטריות חימום.

"מרפסת בטבע", הפקת אירועים בטבע , עם ניסיון של שנים בהקמת אוהלים מכל הסוגים והגדלים לאירועים שונים, עובדים עם מיטב אנשי המקצוע, כדי להבטיח שהחגיגה שלכם תהיה מוצלחת ובטוחה.

הקמת אוהלים לאירועים בצורה מקצועית

הקמה של אוהל על החול הרך שעל החוף דורשת התקנה שונה מזו של אוהל ענק על קרקע קשה. אוהל גבוה במיוחד, יצטרך להיות עמיד ובטיחותי גם בתנאי רוח קשים. אוהל שבתוכו נציב פטריות חימום, צריך להיות חסין אש, להכיל ציוד כיבוי למקרה הצורך ותקרתו צריכה להיות מספיק גבוהה כדי שלא תבוא במגע עם החום.

כמעט בכל אוהל לאירועים – נקים גם מערכת תאורה, מערכת הגברה, חשמל לשרות הקייטרינג, אולי מאווררים. כל אלה זקוקים לחשמל, שיגיע כנראה מגנרטור, אבל ההתקנה של כל המערכות האלה צריכה להיות מאוד מקצועית ובטיחותית כדי לוודא שלא תהיה תקלה במהלך האירוע אשר תפגע בהנאה, או תעצור את המסיבה.

אחרי שביססנו את הצורך בהתקנה מקצועית ובטוחה, אפשר להתפנות לחלק הכיפי ולבחור את עיצוב האוהל – מבחוץ ומבפנים, את תכולתו ואת גודלו.

הנתונים שנצטרך כדי להחליט ולבחור הם:

  • מספר המוזמנים – האם יש לנו 300 אורחים, או כמה עשרות?
  • מה חוגגים? בר מצווה, חתונה, או אירוע עסקי?
  • מה מזג האוויר הצפוי ביום האירוע? גשם? רוח? אולי שמש יוקדת?
  • ולבסוף, מיקום האירוע, ישפיע משמעותית על התקנה נכונה של האוהל ובחירה של אוהל מתאים.

האוהל שיעשה לכם את האירוע

רק תבחרו בסגנון העיצוב הנדרש והמומחים של מרפסת בטבע ישמחו לספק את פתרונות ההצללה ולאפשר לאורחים ליהנות מאפשרות לקירוי בשטח בצורת אוהלים מאסיביים או הצללות לאירועים. לצד האוהלים אפשר לצרף גם ערסלים וריהוט מינימליסטי, ההופכים את האוהל לפינת אירוח מושלמת בכל מקום ובכל עונה.

פתרונות הצללה וקירוי לאירועים

בכל אירוע שנערך מחוץ לכותלי אולם, בשעות האור, חשוב לספק הצללה. באקלים הישראלי החם, הצללה היא חלק בלתי-נפרד מאירוע תחת כיפת השמיים.

פתרונות ההצללה האיכותיים של מרפסת בטבע כוללים עבודה של אנשי מקצוע, שיודעים להתמודד עם תנאי שטח שונים, תנאי מזג אויר שונים, שמכירים את כללי הבטיחות ויודעים איך לבנות הצללה שתכיל בתוכה גם אלמנטים כמו חשמל וחימום, למקם את ההצללה ביחס נכון לשמש והכל כדי שהאורחים יוכלו ליהנות ללא דאגה.

פתרונות מגוונים להצללה וקירוי לאירועים

הצללה יכולה להיות רשת צל ענקית, שפרושה מעל מאות כסאות ושולחנות לאירוע גדול בשטח, או אוהל, שיש בו מקום גם לשולחנות הקייטרינג, חיבור חשמלי למאווררים, או ציוד בטיחות והתאמה מיוחדת לפטריות חימום – הכל תלוי בתנאי השטח ומזג האוויר.

אוהלים לאירוע חברה בים  – כדי לספק מענה לכל סוגי השטח ולכל תנאי האקלים, ישנם סוגים שונים של אוהלים לאירועים, שמספקים הגנה בפני תנאי מזג האוויר וגם מתחם נעים ואסתטי, אך אוהל באירוע שטח, מספק קודם כל מבנה, שמכיל את מרכז החגיגה.

יש אירועים שבהם המארגנים מעדיפים להקים מספר אוהלים קטנים על פני אוהל אחד גדול – הכל לפי האופי והתוכן של האירוע. בסופו של דבר, אוהל נותן לאירוע עוד פינה מסודרת ומוגנת לכל צורך.

רשתות צל, שמששיות, ציליות נמתחות, או ציליה מרכזית – הצללות מותאמות לעיצוב ולסגנון של האירוע, כמובן שגם לתנאי השטח ותנאי מזג האוויר ומיועדות בעיקר….טוב – כדי ליצור צל. אז חשוב שמי שמקים אותן יהיה מספיק מקצועי ומנוסה כדי לעשות את זה כמו שצריך ולשמור על בטיחות האורחים ועל חגיגה שמחה ושלמה.

הקמה בטיחותית ומקצועית של אוהלים וציליות

אנשי המקצוע שעובדים עם מרפסת בטבע, מנוסים בהקמה של אין ספור פתרונות הצללה, בכל תנאי השטח שארצנו הקטנה יכולה לספק, בתנאי מזג אויר משתנים, סוגים שונים של אירועים בטבע ומספרים משתנים של חוגגים. החל משמירה על בטיחות האירוע והאורחים וכלה בשילוב אלמנטים חשובים נוספים באוהל, או בציליה – פתרונות ההצללה של "מרפסת בטבע", הופכים את שטח האירוע לסביבה נעימה, שיש בה את כל מה שהחוגגים צריכים כדי ליהנות מחגיגה נהדרת.