למי זה מתאים?  אם יש לכם חזון ואתם יכולים לדמיין איך תיראה החופה מתחת לעץ האלון העתיק, או על רקע שקיעה כתומה, אם אתם אוהבים לראות את החלומות שלכם מתגשמים, אם אתם לא מפחדים להיות מיוחדים, אם אתם רוצים שתהיה לכם חתונה שכולם יזכרו – אז לכם זה מתאים.

"מרפסת בטבע" מזמינה אתכם לחגוג בקצב של הטבע ולהתמכר לנופים המשגעים של ארצנו, ההופכים למרכז הבמה באירוע.

מי מפחד מהפקת חתונה בשטח

הפקת חתונת שטח  – כמו כל אירוע אחר, מורכבת לפני הכל מקבלת החלטות: המיקום, העיצוב, האוכל, המוסיקה, השמלה, העוגה.

אבל הפקת חתונה בשטח מביאה איתה אתגרים נוספים, שמפיק מנוסה – ידע להתגבר על כולם.

החל מקבלת אישורים לשימוש בשטח המבוקש, הכנה של השטח לקבלת האלמנטים השונים של האירוע (אם החופה צריכה להתקיים מתחת לעץ התפוח – כדאי שנגזום אותו קודם ונכסח את העשבים שצמחו מתחתיו…), הכנת שביל גישה לאורחים, יצירת אזור חניה מסודר, הצללה, תאורה, שירותים ועוד אין סוף דברים, שעשויים להיות מובנים מאליהם באולם, או גן אירועים ואילו בשטח – צריך ליצור אותם יש מאין.

גם אם אתם עובדים עם מפיק מדהים, שיש לכם איתו כימיה נהדרת ושהוא קוסם של ממש בהפקות שטח, עדיין הבסיס לכל הפקת חתונת שטח מיוחדת– הוא הבחירות שלכם:

  • התזמון – בעונה המתאימה, בשעה הכי יפה.
  • המיקום המושלם – יערות קק"ל, כרמי ענבים, חוף הים, חצרות בתים עתיקים ועוד.
  • העיצוב – שחתונה בטבע מאפשרת לו להיות כמעט כל מה שתרצו, הציוד והאלמנטים הנוספים, ההצללות וכמובן המוסיקה והאוכל.

כל אלה מסתכמים בסופו של דבר לתוצאה אחת – האווירה באירוע. ככל שנרד יותר לפרטים בעיצוב האווירה, האורחים ייהנו יותר והאירוע ייחקק בזיכרונם.

הפקת חתונת שטח כיצירת אומנות

"מרפסת בטבע" מומחים בהפקת אירועים בלוקיישנים קסומים בטבע בדיוק כמו שדמיינתם. אתם צריכים להגיד לנו מה אתם רוצים שיהיה בחתונה שלכם ואנחנו דואגים לכל הפרטים הקטנים והגדולים, לוקחים מכם את הדאגות ומפנים אתכם לחגוג עם האורחים שלכם בחתונת החלומות שתכננתם. החלום שלכם הוא תכנית העבודה שלנו.