גלים רכים מלחכם את החול, בריזה נעימה מלטפת את הפנים, רגליים יחפות, בגדים לבנים ושקיעה כתומה מעל החופה. כל אלה הם חלק מהמרכיבים האמתיים של חתונה בים. כדי שבאמת תוכלו ליהנות מהם – כדאי שעד שתגיעו לרגע היפה הזה – הכל יהיה מתוכנן כמו שצריך.

מפיקי האירועים מבית "מרפסת בטבע", שיודעים לעבוד בשטח ויש להם ניסיון בהפקת חתונות בים, יודעים לקחת בחשבון את תנאי השטח, מזג האוויר, והאתגרים שמציב החוף בפני הספקים והאורחים – כדי שהחתונה שלכם תהיה כמו שאתם חולמים.

מה לוקחים בחשבון כשמתכננים הפקת חתונה בים

חופה על המים או על החוף, רחבת ריקודים על משטח מעץ, או על החול, שולחנות מקושטים בפרחים, כל מה שתבחרו – אפשר ליצור. מפיקים מנוסים בהפקות שטח, יודעים ליצור יש מאין את כל האלמנטים החשובים לאירוע חברה בים. אז מה צריך לקחת בחשבון?

  • אורחים – ננגיש את האירוע לכל סוגי האורחים ולכל צורך, בעזרת שבילי גישה, חניה נוחה ומקומות ישיבה מתאימים.
  • עיצוב – חוף הים הוא בד קנבס שאפשר לבחור לו כל סגנון עיצובי שתרצו.
  • מזג אוויר – נבחר את התזמון עם הפוטנציאל הטוב ביותר למזג אויר אידיאלי, אך גם אם מזג האוויר יפתיע ולא יענה על הציפיות – צוות ההפקה יידע איך להתמודד עם כל הפתעה ולוודא שהמסיבה תהיה נפלאה, גם אם משב רוח חזק יגיע, או שיהיה יום חם ולח במיוחד.
  • חברות הפקה מביאות איתן מגוון פתרונות – ממאווררים, הצללות ועד קירות בד ואוהלים שיגנו על האורחים מפני רוחות.
  • תזמון – כשחושבים על חתונה בטבע או בים, מדמיינים את החופה על רקע שקיעה כתומה ויפה. כדי שהתזמון יספק את כל מה שדמיינתם – המפיקים דואגים להתעדכן במה שקורה בשטח לפי העונה, כדי שהגאות והשפל לא יפריעו לחגיגה, כדי שהשקיעה תגיע בדיוק בזמן וכדי שההצללות יתנו את הצל הנכון ביחס למיקום השמש.

הפקת חתונה בים – חתונה מהחלומות

"מרפסת בטבע" מלווה עשרות זוגות בדרך לחופה על חוף הים, שחוגגים תחת שקיעה רומנטית, עם הפקה מתוקתקת שתהפוך גם את החתונה שלכם לאירוע מושלם על חוף הים.