חתונות שטח, הן כבר ממש לא נדירות כמו בעבר. אפשר לקיים אירוע כזה כמעט בכל לוקיישן שתבחרו – על החוף, בשדה, או במדבר ועדיין תקבלו אירוע מושקע, איכותי ומקורי – אם תעבדו עם המפיקים המתאימים שיתפרו את כל חלקי האירוע לכדי חתונה מושלמת אחת. אנחנו במרפסת בטבע, מאמינים שהטבע הוא אולם האירועים המושלם וזכינו להפיק אירועים בטבע בכל סביבה שאפשר לדמיין, למדנו כיצד להפוך את הטבע לבד הקנבס שעליו נצייר את החתונה שאתם מדמיינים ונשמח לחגוג גם אתכם.

כל היתרונות של חתונת שטח שלא הכרתם

כשמתכננים חתונת שטח, חשוב להכיר את היתרונות וחסרונות הייחודיים של אירוע כזה, הרי שחתונת שטח היא דבר שהאורחים לא ישכחו במהרה.

  • השטח הטבעי הופך לגן אירועים "פופ אפ" ויוצר אפקט מרשים מאוד. התפאורה והתאורה הטבעית יכולים להיות עוצרי נשימה ולספק רקע מושלם לצילומי החתונה.
  • למרות שזה נראה מורכב, כשעובדים עם הספקים הנכונים ועם המפיק שיש לו ניסיון בהפקת חתונות בטבע, חתונת שטח היא לגמרי משימה אפשרית. חשוב להקיף את עצמכם באנשי מקצוע מנוסים, להקשיב להצעות ולהערות המקצועיות שלהם, לא להיבהל מאתגרים שעלולים לצוץ בדרך. בסופו של דבר, מובטחת חתונה שאתם והאורחים שלכם לא תוכלו לשכוח.
  • בגלל הביקוש המתגבר של חתונות בטבע, יש לא מעט ספקים שהפכו למומחים בעבודה עם הפקות שטח. המפיקים הנכונים – כאלה שמנוסים בהפקות שטח, יודעים לעבוד עם הספקים הנכונים, שנותנים את השרות האיכותי והמותאם ביותר לאירוע מהסוג הזה.
  • עיצוב חתונה בשטח הוא אחד היתרונות הגדולים של בחירה באירוע בטבע – למרות שהסביבה עשויה להיות מאתגרת ולדרוש הכנות מקדימות, כדי לאפשר יצירת סביבה מעוצבת – עדיין השטח הפתוח הוא כמו בד קנבס חלק מכיוון שהוא מאפשר יצירתיות ובחירה בכל סוג של עיצוב שתעלו על דעתכם.

להפוך את ההפקה לחוויה נעימה

"מרפסת בטבע" מוכנים לעריכת חתונה מושלמת בשטח, מטפלים עבורכם באישורים, בדרישות הלוגיסטיות, דואגים לספקים הטובים ביותר, להצללות ואוהלים, לעיצוב שאתם אוהבים והופכים עבורכם את השטח לגן האירועים המותאם לחזון האישי שלכם – לחתונה היפה שחלמתם עליה.