יותר ויותר חברות משקיעות זמן, משאבים ותכנון – כדי לתת לצוות העובדים סל חוויות, שישמרו את רוח הצוות וישאירו את העובדים האיכותיים אתכם לאורך זמן. מרפסת בטבע מודעים היטב לצורך הזה ולכן הפכו למומחים בהפקת אירועים לחברות בים. כל הפינוקים שמגיעים עם אירוע ברמה גבוהה, על רקע החוף, היוצר אווירת שחרור וקלילות, מאפשר גיבוש ופתיחות ומשאיר את הצוות מרוצה ומלא הערכה.

למלא מצברים עם אירוע חברה בחוף

אחד היתרונות של אירוע חברה בים, הוא האפשרות לבחור כל סוג של עיצוב, לשלב כל סוג של פעילות ושרות. כל דבר שישקף את רוח החברה ויספק לכם את האווירה שאתם רוצים ליצור באירוע – כדי להעביר את המסר שלכם לעובדים, לשבור דיסטנס, לגבש את הקבוצה, להכיר יותר טוב ובעיקר – ליהנות.

אירוע חברה בים משדר לעובדים שאתם רוצים להשקיע בהם, שאתם רוצים לשמר אותם ולהשאיר אותם בחברה ולתת להם את סביבת העבודה האופטימלית. גם אם תחליטו שחשוב לכם לומר כמה מילים קצת יותר רשמיות, הלוקיישן והתפאורה יהפכו את המסר למשהו שנעים לשמוע ושיישאר בזיכרון.

כמו בכל מקום אחר – גם אירוע בים יכול להיות יוקרתי מאוד, או קליל ונינוח, מעוצב לפי רצונכם וכולל כל מה שתבחרו – הפעלות לצוות בסגנון מאתגר וספורטיבי עם ספורט ימי, או פינות זולה מפנקות לאורך החוף, קייטרינג גורמה או דוכני מזון, בר משקאות, מוסיקה וכמובן – הצללות, אוהל מנוחה, מאווררים – אם צריך. עם או בלי להיכנס למים, עם או בלי מסז'יסטים שיבואו לפנק את העובדים, צלם שיתעד את כל הטוב הזה וישאיר מזכרות למשתתפים.

פעילות אתגרית, או בטן גב – אירוע בחוף הוא זיכרון לכל החיים

מרפסת בטבע יכולים לשלב באירועי חברה בטבע או בחוף כל אטרקציה, או עולם תוכן, כדי שתקבלו אירוע בראש אחר. כך הפקנו ב"מרפסת בטבע" שורה של אירועים וימי כיף לחברות המובילות במשק הישראלי, שהפכו את יום הגיבוש להפתעה לכל המשתתפים.

העיקר לרענן את הראש, לאפשר לצוות ליהנות בצוותא בחיק הטבע ולשלב בתוך יום גדוש אירועים את התחושה שיש אוויר לנשום.