יום הולדת קונספט, או חתונת נושא, טקסי איחוד וטקסים חופשיים ייחודים אחרים, אירוע חברה שלא נראה כמותו, במדבר, על החוף או בפרדס.

אירועים מיוחדים גונבים את ההצגה והפכו כבר מזמן לאירועים שכולם מדברים עליהם, או שכולם ממש רוצים לקבל הזמנה אליהם.

אנחנו במרפסת בטבע, הפכנו למומחים להפקת אירועים בטבע  – בשטח, על הרים, או ליד הים, במדבר או בצפון ונשמח ללוות גם אתכם עם הניסיון והידע הייחודי שלנו.

אז מה באמת הופך אירועים למיוחדים?

הפקת אירועים לחברות או אירוע משפחתי, אירוע עסקי, חתונה או יום הולדת –

אירוע מיוחד הוא קודם כל אירוע שאתם מחכים לו בקוצר רוח, שמסמל משהו מיוחד בחיים שלכם ושחשוב לכם לציין אותו בצורה בלתי נשכחת.

אז כשמדברים על אירוע מיוחד, זה יכול להצביע על התוכן והאופי של האירוע – כמו חתונה אלטרנטיבית, או טקס חידוש נדרים, או פשוט  להתקיים בטבע, בלוקיישן שיבטא את האווירה שאתם רוצים ואולי יעביר את המסר שאתם רוצים.

  • יום הולדת קונספט – החל מפעילות אתגרית בטבע, סדנת בישול צמחי בר, או ארוחת גורמה בשטח.
  • יום הולדת נוסטלגי – עם מצגת על מסך ענק, סרטונים תיעודיים על בעל/ת השמחה, אוכל ועיצוב מסורתי.
  • חתונה עם טקס אלטרנטיבי – תאתגר אותנו בדאגה לכל האלמנטים והפרטים הדרושים לקיום הטקס ולחגיגה שאחריו.

אבל האמת היא שמספיק שתחליטו לקיים את החגיגה כמו חתונת שטח במיקום לבחירתכם בטבע – ים, או הר, מדבר או שדה ירוק – כל אחת מהבחירות האלה תביא איתה אתגרים שונים ותכנון מקצועי ברמה גבוהה שיענה על דרישות הבטיחות, הנוחות, הבילוי ויאפשר למארגנים ולחוגגים ליהנות מערב מוצלח.

הבחירה החשובה מכולן בתכנון אירוע מיוחד

אין חשוב יותר מהמפיק הנכון – זה שמכיר כל פינה בארץ, שיש לו ניסיון בהפקת אירועים מכל הסוגים, לכל סוגי החגיגות והלקוחות, בכל תנאי מזג אויר. "מרפסת בטבע" פועלים בשטח כבר שנים רבות וצברו ניסיון באירועים מכל הסוגים, יודעים כיצד לפתור מראש כל בעיה שעלולה לצוץ במהלך האירוע, לעבוד מול הגופים השונים לצורך אישור האירוע בטבע, עובדים עם מיטב הספקים שיתנו לכם את החוויה המושלמת וישמרו על הבטיחות שלכם.