רוב הזוגות המאורסים, יודעים פחות או יותר על איזו חתונה הם חולמים. לפעמים הם לא מעיזים ללכת על זה – בייחוד אם הם רוצים חתונה בטבע – כי אולי ההורים יתנגדו, אולי ההפקה תהיה מסובכת מדי, אולי זה לא יהיה ברמה מספיק גבוהה ועוד… אבל אנחנו במרפסת בטבע, יכולים לספר לכם מניסיוננו, שחתונה בטבע יכולה להיות בערך כל מה שתרצו – יוקרתית ומתוקתקת, או קטנה, אינטימית וקלילה, עם סידורי חניה, מקומות ישיבה נוחים, קייטרינג ודיג'יי וכל מה שהופך חתונה לאירוע מוצלח ובלתי נשכח.

איך להפיק את החתונה המושלמת בטבע

איך מתחילים להפיק חתונה מאפס? האם אתם בכלל חייבים מפיק? והאם אפשר להתחתן בכל שטח? הכל מתחיל מחלום – אם חולמים הכל אפשרי.

תכנון חתונה בטבע, או בשטח, מצריך היערכות שונה מתכנון חתונה בגן או אולם אירועים ויש לחשוב גם על דברים, שבאולם או בגן אירועים – הם מובנים מאליהם, כמו חניה, גישה למקום, אישור שימוש בשטח וכל זה עוד לפני שדיברנו על קייטרינג, דיג'יי, שמלת כלה וצלם.

היתרון הגדול בהפקת אירועים בטבע , הוא שהטבע, או השטח הפתוח – הוא כמו בד קנבס חלק – אפשר לדמיין ולתכנן כמעט כל מה שתרצו. כמובן שהתקציב הוא מסגרת מגבילה שישי להתייחס אליה וגם לשטח יש ודאי מגבלות משלו, אך האפשרויות עדיין אינסופיות.

אפשר לארגן לבד, השאלה אם זה באמת כדאי – לא מעט זוגות ניסו והצליחו להפיק לעצמם חתונה בשטח. המשמעות הייתה שהם היו עסוקים עד ממש לרגע החופה, ולפעמים גם אחריה, בדאגות וסידורים, שמפיק אירועים יכול לטפל בהם.

מפיק חתונות טוב להקמה של חתונה בשטח, יכול לעשות את כל ההבדל בין אירוע מושלם וחלומי לאירוע בינוני ומאכזב.

תנו לנו לעשות בשבילכם את העבודה הקשה

אם החלטתם על חתונת שטח ולהתחתן במטע ליד הבית, או בחצר האחורית של סבא וסבתא ואולי דווקא חתונה בים – אנחנו בחברת ,מרפסת בטבע-הפקת אירועים, דווקא אוהבים להפיק אירועים מורכבים, או פשוטים – דווקא בטבע –  ונשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם את כל הפתרונות להפקת אירוע חלומי ובלתי נשכח – כמו שאתם רוצים.